Dana 06.12.2023. sudjelovali smo na online sastanku Erasmus+ KA210-ADU projekta DisJob- Sheltered employment in Europe

Upoznali smo se s aktivnostima koje ćemo razvijati tijekom ovog projekta, s posebnim naglaskom na upravljanje i administraciju, promidžbu i vidljivost te izradu glavnih rezultata projekta.
Nositelj projekta je organizacija La Brújula. Formación Inclusiva iz Španjolske, a partneri na projektu su Županijska udruga slijepih Split iz Hrvatske i @agentiajudeteanapentruocupareaforteidemuncavaslui iz Rumunjske.
Projekt je sufinanciran od strane Europske komisije i Erasmus+ programa. Trajanje projekta je od 01.09.2023. do 31.08.2024., a ukupna vrijednost projekta iznosi 30.000,00 EUR-a.
Cilj projekta #disjob je razviti europski okvir kvalitete za organizacije koje zapošljavaju osobe s invaliditetom, prezentirati primjere dobre prakse te predstaviti nacionalne modele sufinanciranja i poticaja za zapošljavanje OSI. Osim pozitivnih strana, potrebno je ukazati i na eventualne nedostatke lokalnih i nacionalnih politika kod zapošljavanja ranjivih skupina društva.
Zapratite FB stranicu projekta DisJob- Sheltered employment in Europe za više informacija!!