Hodočašće čudotvornoj Gospi Sinjskoj

Članovi naše udruge jučer su hodočastili čudotvornoj Gospi Sinjskoj istoimenom stazom od Dicma do Sinja. Bilo je to jedno predivno iskustvo koje će svi dugo pamtiti i za koje smo sigurni da ćemo ga na jesen ponoviti. Hvala našem vodiču fra Domagoju Runji koji nam je cijelim putem bio na raspolaganju, pričao o povijesti cetinskog kraja i o svim zanimljivostima na koje smo uz put nailazili, hvala fra Boži Vuleti koji nam je od prvog dana bio na raspolaganju. Zahvaljujemo se osoblju hotela Alkar na srdačnom dočeku i izuzetno ukusnom ručku, a posebna hvala upravi i djelatnicima Muzeja sinjske Alke koji su svojom susretljivošću, ljubaznošću I stručnošću dočarali našim članovima sve zanimljivosti sinjske Alke, njenu dugu povijest, a sve je začinjeno mnogobrojnim multimedijskim sadržajima koje su bile interesantne našim pratnjama koje su nam ih vjerno opisivale. Hvala svima koji su na bilo koji način doprinijeli organizaciji ovog hodočašća uz nadu da ćemo isto na jesen ponoviti.