Kick off meeting #Erasmus+

Nešto se novo i zanimljivo sprema u Županijskoj udruzi slijepih Split.
U utorak 12.01.2022. g. održan je prvi sastanak Erasmus+ KA2 projekta Transnational Cooperation For Social Exclusion Escape “TC4SEE”.
Zajedno s našim partnerima na projektu WalkTogether, Citizens In Power / Πολίτες Σε Ισχύ i Associazione Europa 2020 dogovorili smo sljedeće aktivnosti na projektu.
Projekt TC4SEE financiran je iz Erasmus+ programa. Predviđeno trajanje projekta je 12 mjeseci. Na projektu sudjeluju partneri iz Bugarske, Cipra, Španjolske i Hrvatske.
Hvala svima na sudjelovanju i jedva čekamo predstaviti rezultate projekta.
Kick off meeting #Erasmus+
We would like to share some interesting news and activities going on at Županijska udruga slijepih Split
The first meeting for Erasmus+ KA2 project “Transnational Cooperation for Social Exclusion Escape – TC4SEE” was held on 12th January 2022.
Together with our dear partners WalkTogether, Citizens In Power / Πολίτες Σε Ισχύ and Associazione Europa 2020 we came up with the project activities.
The TC4SEE project is funded by the Erasmus+ program. The estimated duration of the project is 12 months. The project involves partners from Bulgaria, Cyprus, Spain and Croatia.
Thank you all for your contributions. Can’t wait to share project results.