Mindful Art“ terapiju odnosno Erasmus+ projekt CSI mart

Suradnja za socijalno uključivanje mladih s oštećenjem vida kroz „Mindful Art“ terapiju odnosno Erasmus+ projekt CSI mart u svojem je posljednjem tjednu provedbe.

Podsjećamo da su aktivnosti ovog projekta usmjerene na istraživanje mindfulness tehnika disanja i art terapije prilagođene slijepim i slabovidnim osobama, predstavljanje primjera dobre prakse u partnerskim zemljama, a cjelokupan istraživački rad objedinjen je i prezentiran u posebno osmišljenom metodološkom priručniku u PDF i MP3 verziji, , koji možete skinuti sa stranice: https://erasmus-art-therapy.udrugaslijepih.hr/results/?fbclid=IwAR1JiCwa5wcVxq3djIN4Womb1o99ja65UhGi-8UdWJKF7mkQW25BC7F6q70

Dva događaja učinili smo multiplikatorskim i predstavili priručnik i u njemu sadržane aktivnosti te time uspješno priveli kraju provedbu projekta.

Kao članovi međunarodnog tima puno smo naučili od naših partnera, razvili smo nove aktivnosti za mlade s oštećenjem vida te nastavljamo dalje inspirirati radnike s mladima za korištenje inovativnih metoda temeljenih na mindfulness tehnikama disanja i art terapije za mlade osobe s invaliditetom.

#erasmus #projekt #CSImart #udrugaslijepih #prirucnik #mindfulness #artterapija