Mreža slijepih žena Premantura 2023!

Članice naše udruge ovih dana sudjeluju na edukacijsko-rehabilitacijskom treningu za #žene s oštećenjem vida koji se održava u organizaciji Hrvatski savez slijepih.
Cilj okupljanja polaznica iz cijele #Hrvatske je razmjena iskustva i znanja među aktivnim slijepim ženama u lokalnim udrugama kako bi novo stečenim znanjima obogatile programe svojih sekcija i potaknule što više slijepih žena da sudjeluju u njihovim aktivnostima.
Sudjelovanje naših triju članica sufinancirano je iz programa “Socijalna integracija slijepih u Gradu Split II”, financiranog na temelju Javnog natječaja Grad Split (službena stranica) za prijavu projekata udruga iz područja socijalne skrbi, zdravstvene zaštite i demografije u okviru raspoloživih sredstava za 2023. godinu.