Nastavak donacija članovima povodom obilježavanja Međunarodnog dana bijelog štapa

Potrebe i želje naših članova razlikuju se po onome što ih zanima ili su sami definirali kao nešto što bi im olakšalo svakodnevnicu. Iako smo na polovici studenog, i dalje nastavljamo s donacijama našim članovima pri obilježavanju Međunarodnog dana bijelog štapa. Na redu su naši korisnici iz Kaštela, Anđelo koji će se ubuduće informirati pomoću novog tableta i Katija kojoj će čitač boja-colorino omogućiti da samostalno odabere odjevni predmet.
Pomagala su nabavljena sredstvima iz projekta “Program integracije slijepih na području grada Kaštela” kojeg sufinancira grad Kaštela te im se ovom prilikom zahvaljujemo na zajedničkom djelovanju u zadovoljenju potreba svojih sugrađana, naših korisnika.