Nastavak uspješne provedbe projekta

Županijska udruga slijepih Split nastavlja uspješnu provedbu projekta financiranog od Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva i u 2022. g.
Svrha postojanja Udruge je pružanje pomoći slijepim osobama na području Splitsko-dalmatinske županije, a kako bismo ostvarili svoju ulogu u društvu potrebna nam je sigurna institucionalna pomoć i podrška.
Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva prepoznala je našu aktivnu ulogu u zajednici i omogućila nam odobravanje financijskih sredstava već 2. godinu za redom za razvoj Udruge koja brine o potrebama slijepih osoba!
U okviru Poziva “Institucionalne podrške stabilizaciji i/ili razvoju udruga osoba s invaliditetom 2020.-2023.” sredstvima iz Nacionalne zaklade financirat će se troškovi poslovanja Udruge (režijski troškovi, troškovi edukacija, troškovi uredskog materijala i poštarine, troškovi nabave informatičke opreme, održavanja čistoće prostora i sl., kao i plaće suradnica na projektu koje rade na pripremi i provedbi projekata).
Vrijednost financiranja podrške za drugu godinu provedbe iznosi 128.940,00 kn.
Vrijeme provođenja projekta je od 1. siječnja do 31. prosinca 2022. godine.