Natječaj za radni odnos na određeno vrijeme

Započinjemo s projektom “Zaželi” te smo u postupku potrage za djelatnicama.
Radi se o projektu iz EU fondova humanitarnog karaktera koji uključuje zapošljavanje nezaposlenih žena s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem čiji bi opis posla bio njega i pomoć u kući te pratnja i pomoć pri socijalnim aktivnostima starijim osobama i osobama s invaliditetom.
U nastavku se nalazi tekst natječaja:
NATJEČAJ
za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u projektu ” ZAŽELI 3P – Pratiteljice, Pomoćnice, Prijateljice” u sklopu Zaželi -programa zapošljavanja žena.
Naziv radnog mjesta: Radnica na poslovima pružanja potpore i podrške starijim osobama i osobama s invaliditetom.
Broj traženih radnika: 14 radnica.
Mjesto rada: općina Split, općina Omiš, grad Solin, grad Kaštela te otok Hvar.
Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme; 12 mjeseci; od 01.02.2021. – 31.01.2022.
Razina obrazovanja: nezaposlene žene s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem.
Opis poslova: njega i pomoć u kući te pratnja i pomoć u socijalnim aktivnostima.
Uvjeti: nezaposlene žene koje su prijavljene u evidenciju nezaposlenih HZZ-a.
Uz obrazac prijave kandidati trebaju obavezno priložiti:
– životopis s kontakt podacima
– potvrdu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (izdanu u vrijeme trajanja natječaja)
– presliku osobne iskaznice
– presliku svjedodžbe o završenoj školi
– potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o evidentiranom radnom stažu
Prijave s dokazima o ispunjenju traženih uvjeta potrebno je dostaviti u zatvorenoj omotnici osobno na adresu, preporučenom poštom ili putem e-maila u roku od 8 dana od objave natječaja.
Županijska udruga slijepih Split
Zagrebačka 17
21000 Split
tel: 021/483-658
posao@udrugaslijepih.hr
s naznakom “Prijava na Natječaj za zapošljavanje – ZAŽELI”. Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Puno hvala i sretno svima koji se prijave!