Poziv na završnu konferenciju Erasmus+ projekta TC4SEE

Napokon je stigao i taj dan, vrijeme je da javno predstavimo prvi e-priručnik Županijske udruge slijepih Split. Vrijedno smo radili na stvaranju priručnika proteklih 12 mjeseci u suradnji s našim dragim partnerima iz Bugarske, Španjolske i Cipra. U nastavku donosimo primjer jedne društvene igre za mlade koju smo razvili u sklopu Erasmus+ projekta naše udruge!
“Bijeg od socijalne isključenosti e-priručnik” je nastao kao rezultat projekta Transnational Cooperation For Social Exclusion Escape sufinanciranog sredstvima programa Europske unije Erasmus+ pod referentnim brojem: 2021-1-HR01-KA210-YOU-000033834.
Pozivamo vas na malo druženje u udruzi povodom predstavljanja e-priručnika, obilježavanja Međunarodnog dana Erasmus+ programa te predstavljanja rada udruge ususret obilježavanju Međunarodnog dana bijelog štapa.
Vidimo se u petak, 14.10.2022. u prostorijama udruge (Zagrebačka 17) s početkom u 10.00h