Predsjednica posjetila Udrugu slijepih Split

U pripremama za odlazak na poljudsku ljepoticu pridružila nam se i predsjednica Republike Hrvatske, gospođa Kolinda Grabar-Kitarović. Iako prepuna obveza, i s željom da se što prije ugodno smjesti na stadionu kako bi navijala za vatrene, posjetila je našu udrugu, porazgovarala s članovima i poželjela nam puno uspjeha u našem daljnjem radu. Posebno nam je drago što su s predsjednicom došli i gradonačelnik grada Splita Andro Krstulović-Opara te župan Splitsko-dalmatinske županije Blaženko Boban čime su dokazali odličnu suradnju udruge, grada i županije i potvrdili da će naša suradnja s njima biti još bolja.
Hvala predsjednici, a s županom i gradonačelnikom se vidimo sutra na rivi od 10:30 do 13:30 te u Gradskom kazalištu mladih Split od 20:00 h

Galerija