Program socijalne integracije slijepih na području grada Kaštela III uspješno se nastavlja treću godinu za redom

Aktivnosti programa pažljivo su osmišljene s ciljem kontinuiranog poboljšavanja kvalitete života slijepih osoba s područja grada Kaštela jačanjem socijalne uključenosti, unaprjeđenjem zdravstvene zaštite te pružanjem pomoći u nabavi pomagala.
Za jednu članicu iz Kaštela nabavili smo i uručili pomagalo – ručno elektronsko povećalo koje će joj olakšati snalaženje u svakodnevnom životu, posebno u domaćinstvu.
Sve zainteresirane slijepe i slabovidne osobe mogu pohađati besplatne edukacije o korištenju inovativnih tifloloških pomagala. Svoj individualni termin u prostorijama udruge možete zakazati pozivom na broj tel. 021/483-655.