Proslava 69-tog rođendana Županijske udruge slijepih Split

Jučer je bilo svečano u Županijskoj udruzi slijepih Split jer smo osim proslave 69. rođendana dobili i vrijednu donaciju Brailleova pisača koju je udruzi kupio Rotary club Split novi. Ovim putem želimo zahvaliti Rotary clubu Split novi, njihovoj još uvijek aktualnoj predsjednici Ireni Franić, svim pojedinačnim donatorima, i svima koji su doprinijeli da udruga dobije ovaj uređaj. Udruga se želi zahvaliti i svim podupirateljima koji su kroz proteklo razdoblje potpomagali rad udruge, a posebna hvala svim predstavnicima medija koji nas uvijek vjerno prate i izvještavaju s naših događaja. Hvala i našim novim prijateljima, solistu Hrvatskog narodnog kazališta Split, gospodinu Stefanu Kokoškovu te njegovoj pratnji na harmonici, gospođi Daniri Ipavec, koji su svojim glazbenim izvedbama uveličali naš jučerašnji rođendan te dodjelu uređaja.