SRETAN DAN ŽENA

Članice Sekcije žena naše udruge pobrinule su se za nezaboravno obilježavanje Dana žena. Za članove i članice Županijska udruga slijepih Split organizirale su prigodni program dana 06.03.2023. g.
Program je započeo predavanjem kolegica iz Udruga Domine koje su okupljene upoznale s utemeljiteljicama feminističkog pokreta. Nakon zanimljivog i edukativnog predavanja, uslijedila je zakuska i neformalno druženje popraćeno pjesmom i plesom.
Nakon duge dvije godine poštivanja mjera, veselje i druženje se ponovno vratilo u našu udrugu. S aktivnim angažmanom krenula je Sekcija žena, Kreativna radionica, a članovi Sekcije za Pikado su i služeno osnovali svoju udrugu pod nazivom Pikado klub slijepih Usridu! Split.
Idemo jako naprijed!!!