Studijsko putovanje u Gospić i posjet Udruzi slijepih Ličko-senjske županije

U sklopu EU projekta „Program integracije slijepih osoba u društvo“ od 24.06. do 25.06.2021. održan je pikado turnir naših članova i članova Udruge slijepih Ličko – senjske županije u Gospiću.
Održana je edukacija pod nazivom “Jačanje empatije i širenje komunikacijskih vještina” dvjema zaposlenicama udruge Ličko-senjske županije.
Ovom prilikom bi se željeli još jednom zahvaliti predsjedniku don Juri Ladišiću, zaposlenicima i članovima Udruge Ličko-senjske županije na lijepom i toplom dočeku te zajedničkom provedenom vremenu.
Naši članovi su bili smješteni u Hotelu Stara Lika gdje su sobe bile besprijekorno čiste i odgovarale njihovim potrebama uz puni pansion.
Posjetili smo Memorijalni centar Nikola Tesla, Smiljan gdje smo uz stručno vodstvo naučili o Teslinom životu i tadašnjim prilikama u mjestu Smiljani. Potom smo imali priliku iz prve ruke doživjeti neke od njegovih izuma.
Hvala Bobo Tours-u na ugodnom i sigurnom prijevozu tijekom cijelog putovanja.