Sudjelovanje na donacijskoj večeri Rotary Club Split Novi

Udruga već neko vrijeme surađuje sa Dječji Dom Maestral. Predstavnici udruge družili su se sa štićenicima doma prije dva tjedna. Druženje će se uskoro ponoviti.
Rotary Club Split Novi je 19. svibnja slavio svoj 15. rođendan, 15 godina humanitarnog rada. Proslava rođendana se odvijala u Hotelu Park uz donacijsku večeru. Na proslavu je bio pozvan predsjednik udruge Ivan Tokić.
Rotary Club je organizirao 2020. humanitarnu akciju kojom su prikupljena sredstva kojima se kupio brajev printer. Ivan Tokić je imao veliku čast da na proslavi rođendana Cluba održi kratki govor ispred 160 uzvanika, kako bi se zahvalio na vrijednoj donaciji i dosadašnjoj suradnji.
Na donacijskoj večeri povodom proslave rođendana Rotary Cluba, prikupljala su se sredstva za štićenike Dječjeg doma Maestral. Trenutno se u Dječjem domu Maestral na smještaju nalazi 94 djece. Država djeci financira smještaj, hranu i odjeću ali ne financira luksuz, kao što su izleti. Da bi djeca imala lijepe uspomene iz djetinjstva, Rotary Club je odlučio prikupiti financijska sredstva za jednodnevni izlet za 60 djece u zabavni park u Biogradu.