Završena podjela prvih paketa higijenskih potrepština za korisnike projekta Zaželi3P – Pratiteljice, Pomoćnice, Prijateljice II, UP.02.1.1.16.0098

Veljača na projektu 3P II
Naše gerontodomaćice u veljači su započele s pružanjem mjesečne usluge potpore i podrške starijim i / ili nemoćnim osobama uz isporuku paketa kućanskih i osnovnih higijenskih potrepština.
Za lakšu podjelu paketa domaćicama i krajnjim korisnicima osigurali smo platnene torbe koje će se nastaviti koristiti dugo nakon završetka projektnih aktivnosti.
Narančasti logo projekta sa znakovima na brajici izrađen je u suradnji s lokalnim obrtom za usluge savjetovanja, dizajna i marketinga @Kalimera iz Dugopolja. Platnene vrećice su nabavljene i otisnute u suradnji sa Ustanovom za rehabilitaciju osoba s invaliditetom @DES iz Splita.
Ponosni smo na ostvarene suradnje kojima promičemo lokalne poduzetnike i društvena poduzeća u Splitsko-dalmatinskoj županiji.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
EU projekt “3P – Pratiteljice, Pomoćnice, Prijateljice II” (kodni broj UP.02.1.1.16.0098), čiji je nositelj Županijska udruga slijepih Split uz partnere: Hrvatski zavod za socijalni rad: Područni ured Split, Područni ured Solin, Područni ured Kaštela, Područni ured Omiš i Hrvatski zavod za zapošljavanje, Područna službe Split; financiran je bespovratnim sredstvima u iznosu od 740.540,00 HRK (15% iz Državnog proračuna Republike Hrvatske i 85% iz Europskog socijalnog fonda) u sklopu operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.
Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Županijske udruge slijepih Split.