Županijska udruga slijepih Split pokreće donacijsku akciju za obnovu derutnog prostora udruge!!

Zaposlenica Ivana provodi 8 sati dnevno na svom radnom mjestu u Županijskoj udruzi slijepih u Splitu.
„Voljela bi kad bismo promijenili namještaj u Sali za druženje, svaki put strahujem hoće li vrata od regala pasti na mene ili na nekog drugo tko im se približi. Cijeli prostor je derutan i nesiguran. Veliko hvala svim donatorima koji su nam pomogli da se obnove uredi ali to je samo mali dio koji je obnovljen.”
Kao i svi drugi, slijepe osobe poput Ivane, imaju svoje hobije i vole se družiti sa svojim prijateljima, a najviše od svega vole i žele raditi i tako biti ravnopravni građani društva.
Udruga je svojim radom pomogla mnogima, a sada udruga treba vašu pomoć u obnovi prostora. Veoma nas veseli pomagati drugima, ali svjesni smo da je katkad i nama potrebna vaša pomoć. Obnoviti prostor ne možemo sami. Lijepo je pomagati drugima, a još hrabrije zatražiti vašu pomoć.
Ukoliko nam želite i možete pomoći uplatu možete izvršiti preko PBZ banke na naš broj računa: HR5623400091511205192
Svaki vaš euro za nas je vrijedan i svaka vaša pomoć za nas znači korak bliže tome da imamo svoje mjesto iz snova.
Hvala vam od ❤️