Edukacijsko-rehabilitacijski izlet na otok Vis

Krajem rujna, članovi udruge i njihove pratnje bili su na dvodnevnom edukacijsko-rehabilitacijskom izletu na otoku Visu u suradnji s gradonačelnicom Grad Komiža Tonkom Ivčević.
Veliko hvala gradonačelnici, kao i Nautički centar Komiža na susretljivosti ali i pomoći oko organizacije navedenog izleta.
Naši članovi i njihove pratnje bili su smješteni u Hotel Bisevo gdje su sobe bile besprijekorno čiste uz polu pansion.
Posjetili su Modra Špilja Biševo, i uživali u spomenutoj atrakciji, zatim iz uvale Mezoporat hrabro došli do uvale Porat.
Sutradan su posjetili Ribarski Muzej Komiža, potom su uz Geopark Vis Archipelago šetali po Komiži gdje su se upoznali geološkim, kulturnim i povijesnim zbivanjima u samom mjestu, ali i na otoku.
Posjetili su grad Vis gdje su imali priliku prošetati gradom i uživati u lijepom danu prije ukrcaja na trajekt.
Jadrolinija, naši članovi bez Vas ne bi uspjeli doći do otoka Visa i bez odgovarajućeg pomorskog prijevoza.
 Grad Split (službena stranica), hvala Vam na financijskoj potpori.