Studijsko putovanje u Karlovac

U sklopu EU projekta „Program integracije slijepih osoba u društvo“ od 21.10. do 22.10.2021. održan je pikado turnir naših članova i članova Udruga Slijepih Karlovačke Županije u Karlovcu.
Održana je edukacija pod nazivom “Jačanje empatije i širenje komunikacijskih vještina” dvjema zaposlenicama udruge Karlovačke županije.
Ovom prilikom bi se željeli još jednom zahvaliti predsjedniku Denisu Velemiroviću, zaposlenicima i članovima Udruge Karlovačke županije na lijepom i toplom dočeku te zajedničkom provedenom vremenu.
 Naši članovi su bili smješteni u Hotel Europa Karlovac gdje su sobe bile besprijekorno čiste i odgovarale njihovim potrebama uz puni pansion.
Posjetili smo Stari Grad Dubovac gdje su naši članovi uživali u krajoliku okružen rijekom Kupom
Posjetili smo Gradski muzej Karlovac gdje su uz stručno vodstvo naučili o geološkim i povijesno-kulturnim zbivanjima u samom gradu
Posjetili smo Muzej Domovinskog rata Karlovac – Turanj prilagođen slijepim i slabovidnim osobama gdje su se upoznali s ratnim događajima
Posjetili smo Aquatika – Slatkovodni akvarij Karlovac povodom proslave 5. rođendana, a naši članovi su imali priliku upoznati se s riječnim ribama i ribicama
Hvala Bobo Tours-u na ugodnom i sigurnom prijevozu tijekom cijelog putovanja.