Svečana podjela 3 znanstvena kalkulatora s govornom jedinicomProjekt: Poboljšavanje kvalitete obrazovanja slijepih i slabovidnih učenika

Ulaganje u obrazovanje kao ulaganje u budućnost naše djece i mladih.
Upravo s ovom mišlju smo prijavili ovogodišnji projektni prijedlog na Natječaj za predlaganje programa javnih potreba iz područja socijalne i zdravstvene skrbi i humanitarne djelatnosti, te drugih područja od interesa za opće dobro u 2022. godini Splitsko-dalmatinske županije.
Projektom “Poboljšanje kvalitete obrazovanja slijepih i slabovidnih učenika” u vrijednosti od 10.000,00 HRK osigurali smo nabavu 3 znanstvena kalkukatora s govornom jedinicom za naše Dinu, Tonija i Saru.
Kalkulatore im je osobno uručio župan Splitsko-dalmatinske županije, gospodin Blaženko Boban, čime je još jednom pokazao kako potiče rad naše udruge te mu se na tome i ovim putem zahvaljujemo.