Prvi međunarodni sastanak partnera na Erasmus+ projektu CSI:MART

U svibnju 2022. godine ugostili smo osobe koje rade s mladima (youthworkere) iz Italije i Grčke u sklopu Erasmus+ projekta CSI: MART. Uz razmjenu iskustva i ideja među organizacijama, projektom je predviđena i izrada edukativnog priručnika s brojnim kreativnim aktivnostima za slijepe osobe.
U sklopu prvog partnerskog sastanka održanog u prostorijama udruge, naši zaposlenici održali su mini edukaciju o pravilnom pristupu i vođenju slijepe osobe.
Oslikavanje torbi i staklenih čaša, izrada prirodnih sapuna i krema za lice i tijelo, rad s glinom… samo su neke od kreativnih aktivnosti koje godinama provodimo u našoj udruzi. Zahvalni smo na dobivenoj prilici za dodatnom edukacijom naših zaposlenika i volontera s ciljem osmišljavanja novih aktivnosti za rad s članovima udruge.
_ _ _ _ _ _ _ _
CSI: MART projekt je sufinanciran sredstvima programa Europske unije Erasmus+ te će se provoditi od ožujaka 2022. do ožujka 2024. godine. Ova publikacija i sav njen sadržaj izražava isključivo stajalište njenih autora i Komisija se ne može smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se u njoj nalaze. (Referentni broj: 2021-2-IT03-KA210-YOU-000045090)