Suradnja s Hrvatskim planinarskim savezom za osobe sinvaliditetom

Županijska udruga slijepih Split već dulje vrijeme surađuje sa splitskim ogrankom radne skupine za osobe s invaliditetom pri vodičkoj službi Hrvatskog planinarskog saveza s ciljem organizacije izleta članova naše udruge na planine. Budući da je situacija korona virusa usporila naše planove, te smo aktivnosti ostavili za neka bolja vremena. Međutim, saznavši da će u Splitu ovih dana boraviti naš slijepi planinar Feručo Lazarić odlučili smo se na brzinu organizirati i realizirati izlet na planinarsku stazu prilagođenu osobama s invaliditetom koja ide iz Tugara do crkve Gospi Snježnoj na Planinskoj kosi. Zahvaljujemo Feruču koji nas je okupio, našim vodičima koji su nam bili uvijek pri ruci i nadamo se da ćemo uskoro imati slična druženja s još više naših članova.