Donacija aparata za kavu tvrtke “The Coffy Way Croatia”

Stara je izreka: „Kucajte i otvorit će vam se“, koja se još jednom pokazala prilično istinitom. U Splitu je odnedavno otvorena franšiza tvrtke „The Coffy Way Croatia “ koju je pokrenuo mladi poduzetnik hrvatsko-talijanskih korijena Alex Baldassari. Tvrtka je u kratkom vremenu stekla svoju publiku i zadobila njihovo povjerenje. Nakon što smo kontaktirali gospodina Baldassaria, izrazio je želju da nam pokloni aparat za kavu koji će, sigurni smo, biti izuzetno dobro prihvaćen od strane našeg članstva jer će im vrijeme pripreme njihovog omiljenog napitka, uz koji se vole družiti u udruzi, biti znatno kraći. Stoga grazie mille Alex, Županijska udruga slijepih Split želi ti puno uspjeha na privatnom i poslovnom planu, nadamo se da će tvoja tvrtka uskoro otvoriti svoja vrata i u ostalim gradovima u Hrvatskoj, a mi ti obećajemo da ćemo često svraćati do tvoje trgovine i kupovati kavu za naš novi aparat.