Suradnja s visokom školom za menadžment i dizajn Aspira

“𝙻𝚓𝚞𝚍𝚒 𝚋𝚒 𝚗𝚎𝚜𝚝𝚊𝚕𝚘 𝚔𝚊𝚍 𝚋𝚒 𝚜𝚎 𝚙𝚛𝚎𝚜𝚝𝚊𝚕𝚒 𝚖𝚎đ𝚞𝚜𝚘𝚋𝚗𝚘 𝚙𝚘𝚝𝚙𝚘𝚖𝚊𝚐𝚊𝚝𝚒 … 𝚗𝚎 𝚖𝚘ž𝚎𝚖𝚘 𝚙𝚘𝚜𝚝𝚘𝚓𝚊𝚝𝚒 𝚋𝚎𝚣 𝚖𝚎đ𝚞𝚜𝚘𝚋𝚗𝚎 𝚙𝚘𝚖𝚘ć𝚒.” Walter Scott

Nakon uspješne suradnje s Visokom školom Aspira, u vidu donacije za Brailleov printer, danas je Aspira donirala ručno povećalo Looky 5. Povećalo je dodijeljeno našoj članici Marianne Morić kojoj će uvelike olakšati čitanje i svakodnevicu. Još jednom se zahvaljujemo Aspiri na ovoj hvalevrijednoj donaciji i veselimo se sljedećim suradnjama.
Opis proizvoda (preuzeto sa stranica Tifloglobusa):
Ručno povećalo Looky HD 5 Touch sadrži svijetli, živopisni i intuitivni zaslon osjetljiv na dodir. Njegov zaslon od 5 inča prikazuje vrhunske, kristalno jasne slike i izuzetnu svjetlinu pomoću sučelja osjetljivog na dodir. Looky HD 5 Touch je najsuvremenije prijenosno povećalo na tržištu i uključuje mnoge napredne značajke u jednom kompaktnom i elegantnom dizajnu. Važno je spomenuti da je rukovanje jednostavno i intuitivno kako za djecu tako i za starije osobe.