Tvrtka Terranova Hrvatska održala predavanje članovima Županijske udruge slijepih Split

U popodnevnim satima dana 27.04.2023. tvrtka Terranova Hrvatska u prostorijama udruge, održala je predavanje za članove udruge o zdravoj i uravnoteženoj prehrani i vitaminima koji su nužni za normalan rad organizma. Nutricionisti su održali uvodno predavanje o prehrani i važnosti konzumacije raznolike prehrane: povrća, voća, ribe i mesa.
Nakon predavanja uslijedilo je pojedinačno mjerenje vitamina i minerala u tijelu i savjetovanje sa stručnjacima o prehrani i kako poboljšati svoje zdravstveno stanje uvođenjem određenih vitamina.
Predavanje je oduševilo članove udruge te su nakon predavanja pohrlili u ljekarne kupiti vitamine kako bi ojačali svoj organizam.