Započele su edukacije za zaposlenike udruge financirane u sklopu Temeljne sustavne podrškeNacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva

Od 27.09. do 28.09.2023. naše zaposlenice Ivana i Renata sudjelovale su u dvodnevnom programu izobrazbe s ciljem jačanja kapaciteta neprofitnih organizacija za povlačenjem sredstava iz EU fondova. Dvodnevni program izobrazbe održan u Zadru, a tijekom listopada, studenog i prosinca edukacije se “sele” u virtualni svijet uz povremena službena putovanja u Zagreb. Ovo je ujedno bila prilika za razmjenu iskustava i primjera dobre prakse s kolegicama iz udruga Moje Dijete Solin i Udruga Srce.
Program izobrazbe za dva djelatnika Županijske udruge slijepih Split u potpunosti je financiran od strane Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, točnije Temeljne sustavne podrške čiji smo ponosni nositelji.
Vidimo se uskoro u Zagrebu!